Centrum Kultury Gminy Dębowiec

Aktualności

a A A+
(2018-08-21 12:08:17)

Koncert uczestniczki "The Voice of Poland"


Niezwykle klimatyczny koncert odbył się w minioną niedzielę w ramach cyklu spotkań z muzyką, którą przygotował Gminny Ośrodek Kultury w Dębowcu. Przy pięknej pogodzie, w urokliwym miejscu - Parku Jubileuszowym w Dębowcu, wdychając uzdrowiskową solankę, licznie zgromadzona publiczność mogła delektować się muzyką. A muzyka tego popołudnia była naprawdę wyjątkowa!

Znana z programu rozrywkowego "The Voice of Poland", młoda wokalistka Edyta Cymer podbiła serca publiczności nie tylko niezwykłą urodą, ale także potężnym i niesamowitym głosem.

Ciepły i kameralny klimat spotkania, standardy muzyki pop i rock w wykonaniu Edyty jak również wysoki poziom gry kolegów z zespołu sprawił, że koncert przyjął niepowtarzalny optymistyczny wymiar, który zostanie zapamiętany na długo.

Dodatkowo oprawę muzyczną całego spotkania stworzyli utalentowani muzycy w składzie:

 

Konrad Sadlik - perkusja

Maciej Musiał - pianino

Michał Kasztura - gitara

Jakub Wejda - bas

 

Dziękujemy serdecznie muzykom za ten niezwykły koncert, tym samym zapraszamy wszystkich gości, turystów jak i mieszkańców na ostatnie już w tym roku muzyczne popołudnie w Dębowcu z Kapelą Góralską Corny Potok już 26 sierpnia (niedziela) o godz. 17.00 !
Foto: Krzysztof Wobik, Gok