Centrum Kultury Gminy Dębowiec

Aktualności

a A A+
(2017-03-28 12:03:30)

Kierunek - Zakopane


Kolejną propozycja wyjazdową gminnego ośrodka kultury dla mieszkańców naszej gminy stało się Zakopane połączone z relaksem z termach w Chochołowie.
Pierwszym punktem naszej jednodniowej wycieczki stała się Zakopiańska Gubałówka, na której szczyt dostaliśmy się kolejką, która jest główną atrakcją góry. Gubałówka na swoim szczycie oferowała wiele atrakcji, nie brakowało karczm z tradycyjnym jedzeniem, ani straganów z zakopiańskimi pamiątkami.
Jednak najważniejszy był widok rozpościerający się ze szczytu, a przy słonecznej wiosennej pogodzie jeszcze bardziej zachwycał wszystkich swoim urokiem.
Następnie większość uczestników już indywidualnie udało się na Krupówki, czyli słynny zakopiański deptak, gwarny i tętniący życiem.
Po krótkim pobycie w Zakopanem przyszedł czas na relaks w chochołowskich termach. Uczestnicy wyjazdu przez ponad 4 godziny korzystali z dostępnych basenów, wszelkich możliwych zjeżdżalni, saun, jacuzzi i innych atrakcji.
Jednak wszystko co dobre szybko się kończy  tak w późnych godzinach wieczornych, zmęczeni, ale szczęśliwi i zrelaksowani wróciliśmy do Dębowca.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za wspólnie spędzony czas i zapraszamy na kolejne nasze wyjazdy.