Centrum Kultury Gminy Dębowiec

Aktualności

a A A+
(2016-11-21 09:11:14)

Niezapomniany wieczór Andrzejkowy


Już po raz kolejny Gminny Ośrodek Kultury wraz z Biblioteką Publiczną w Dębowcu przygotował dla naszych najmłodszych andrzejkową zabawę.

Pomimo jesiennego, ponurego, piątkowego wieczora, ośrodek kultury tętnił życiem. Podniebnie jak w ubiegłym roku chętnych do wspólnej zabawy nie brakowało, o czym świadczy fakt, iż w tegorocznej andrzejkowej zabawie udział wzięło prawie 40 dzieci! 

Radosne śmiechy, uśmiechnięte twarze zapowiadały wspaniały wieczór, który rozpoczął się od prezentacji barwnych strojów i przebrań.  I tu na parkiet, niczym barwny orszak, wyszły wróżki, księżniczki, czarownice, a nawet upiory, natomiast wśród chłopców kowboje, piłkarze, bociany. Dzieci, które zaprezentowały najefektowniejsze stroje otrzymały nagrody. Po prezentacji nadszedł czas na andrzejkowe wróżby. Kiedy to poznaliśmy już swoją przyszłość, przyszedł czas na niespodziankę, którą okazał się gość specjalny. Pan magik, bo o nim mowa, przeniósł dzieci w zaczarowany świat magii. Dzieci z ogromnym zainteresowaniem słuchały i starały się rozgryźć przyczynę nadprzyrodzonych zjawisk, których były świadkami. Po występie Pana magika przyszedł czas na zabawę w randkę w ciemno oraz na szalone tańce i zabawę.

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w organizacje tego niezwykłego wieczoru, mamy nadzieję, że dzieciom bardzo się podobało!

GOKSiT