Centrum Kultury Gminy Dębowiec

Aktualności

a A A+
(2010-03-04 12:07:07)

PIĘKNO BIŻUTERII SWAROWSKIEGO!Gościem specjalnym była Pani Beata Mięciel, która zaprezentowała obecnym paniom piękno biżuterii Swarovskiego.
Początkowo Pani Beata wykonywała biżuterię z różnych materiałów, która cieszyła się sporym zainteresowaniem wśród płci pięknej. Powodzenie w sprzedaży postanowiła wykorzystać nawiązując kontakt z producentami kryształków Swarovskiego. Zamysł ten udało się zrealizować i obecnie Pani Beata prowadzi wspólnie z mężem własną firmę „BiT”, która jest hurtowym i detalicznym sprzedawcą półfabrykatów firmy SWAROVSKI. W ofercie firmy można znaleźć półprodukty srebrne, złocone, kamienie naturalne, rzemienie, sznurki woskowane, linki stalowe, opakowania jubilerskie.
Pani Beata Mienciel wpisuje się w koncepcję naszego KKT otrzymując miano Kobiety Twórczej. Z produktami firmy „BiT” można zapoznać się na stronie internetowej: www.BeabitDesign.com
Wszystkim Paniom z terenu Gminy Dębowiec, z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet, życzymy spełnienia wszelkich marzeń twórczych.

Danuta Jankowska
W dniu 3.03.2010r w Gminnym Ośrodku Kultury Sportu i Turystyki w Łączce, odbyło się kolejne już spotkanie Klubu Kobiet Twórczych.