Centrum Kultury Gminy Dębowiec

Aktualności

a A A+
(2012-06-04 13:06:00)

Radosne Święto Dzieci


     Ach cóż to był za dzień! Dzieci tańczyły, skakały, biegały i końca nie było widać ich wspólnym zabawom.  Tak właśnie po raz kolejny wyglądał Dzień Dziecka, w którym udział wzięły dzieci z całej gminy.  Ku zaskoczeniu organizatorów na tegorocznym Dniu Dziecka zjawiło się ponad sześćdziesięcioro dzieci, co było miłą niespodzianką dla nas wszystkich.            
   Za nim przyszedł czas na zabawę, najpierw nasze pociechy nabierały sił, jedząc pyszną pizzę oraz ciasto. Jednak z każdą chwilą zniecierpliwienie rysowało się na ich twarzach i skumulowana energia, jaką pałały do wspólnej zabawy, przeniosła się na zewnątrz by dać upust swoim dziecięcym fantazją. Tam specjalnie dla nich czekała pani Joanna Wanat, by wspólnie zatańczyć „Zumbę”, która porwała większość dzieci. Tańce i hulance miały swój kres i przyszedł czas na chwilę odetchnienia na tworzenie arcydzieł z decoupage, a na zakończenie, po raz kolejny pociechy wesoło wybiegły na dwór, aby cieszyć się wspólnymi grami i zabawami, zajadając się pysznymi kiełbaskami z grilla.                                                 

    W tym miejscu w szczególności pragniemy podziękować za uświetnienie tegorocznej imprezy:Sołectwu Łączka, BGP w Dębowcu, pani Dorocie Bathelt i p. Wojciechowi Żywczokowi reprezentujących LGR Żabi Kraj, p. Irenie Bączek, p. Przemysławowi Żebrokowi, p. Barbarze Ciężkowskiej, p. Remigiuszowi Jankowskiemu, p. Grażynie
i Bronisławowi Brudnemu oraz p. Alinie Adamek oraz wszystkim tym, których nie sposób wymienić za przybycie i pomoc w organizacji imprezy.

    Kochane Dzieci, dziękujemy Wam za to że tak licznie przybyłyście. Jest to dla nas ogromna radość z tego że mogliśmy Was gościć w naszym ośrodku:)