Centrum Kultury Gminy Dębowiec

Aktualności

a A A+
(2011-03-17 11:08:16)

KOBIETY DLA KOBIET



Gościem specjalnym była Pani Dorota Szołtys
z salonu kosmetycznego „Elixir” w Cieszynie. Podczas swojej prezentacji zademonstrowała i opowiedziała zebranym o sposobach dbania o dłonie
i paznokcie. Wszystkim chętnym paniom wykonała peeling rąk oraz pomalowała
i ozdobiła paznokcie.
Podczas spotkania zebrane osoby opowiadały także o nowych trendach w modzie, które będą królowały wiosną 2011 roku. Pani Beata Drozd – Pszczółka z salonu kosmetycznego Beabeauty ujawniła, iż modnymi kolorami tego sezonu będzie ciemny brąz i pomarańcze. Z szaf ponownie wyciągamy spodnie dzwony i wszelkie rzeczy w duże kwiaty. Pani Gabriela Bulandra zaś pokazała wykonaną przez siebie biżuterię. Obowiązkowo zakładamy duże wisiory i przeróżne łańcuchy. W dalszym ciągu modne będą Pandory i charmy. Obecna na spotkaniu fryzjerka i radna Gminy Dębowiec Pani Elżbieta Malik uchyliła rąbka tajemnicy swojej dziedziny informując o trendach fryzjerskich.
Wyjątkowy wieczór Kobiety dla Kobiet upłynął wszystkim zebranym w miłej atmosferze nie tylko ze względu na obchodzony tego dnia Dzień Kobiet ale również ze powodu świętowania rocznej działalności Klubu Kobiet Twórczych.
Danuta Jankowska